Cursus ‘Je astma onder controle? Dat kan je zelf!’

1 Maart start Cursus Astma start 1 maart 2011weer de cursus ‘Je astma onder controle? Dat kan je zelf!’. De cursus is bedoeld voor kinderen tussen de 8 en 11 jaar met astma. De cursus bestaat uit zes bijeenkomsten van twee uur.
Op een speelse en interactieve manier, met behulp van spelletjes, quizzen en toneelstukjes, komen verschillende onderwerpen aan bod waar je mee te maken krijgt als je als kind astma hebt: medicijnen, allergieën, gezond leefgedrag en emoties. In de cursus leren de kinderen omgaan met hun astma: hoe kun je een zo normaal mogelijk leven leiden?

Tijdens de cursus geven ook de kinderarts, kinderfysiotherapeut en kinderpsycholoog vanuit hun eigen kennis voorlichting aan de kinderen.
Voor meer informatie of om uw kind op te geven kunt u contact opnemen met de kinderlongconsulente.